pitax7

Cenne porady na temat zeznań podatkowych drogą internetową

Coroczne rozliczanie się z Urzędem Skarbowym to dla wielu nie lada wyzwanie. Samodzielne, manualne wypełnianie oświadczenia podatkowego jest ciężkie i rodzi zagrożenie powstania wielu pomyłek, nie mówiąc już o potrzebie spędzenia mnóstwa czasu w kolejkach na poczcie lub w urzędzie.

pitax17

Chcąc zaoszczędzić Państwu powyżej przedstawionych niedogodności przyszykowaliśmy program umożliwiający dokonanie wszystkich czynności powiązanych ze składaniem oświadczenia podatkowego drogą Internetową. Dzięki nam każdy bezproblemowo może korzystać z wygód, które zapewnia dzisiejsza technika a także dostęp do Internetu. Uzupełnienie e-deklaracji 2014 będzie błyskawiczne i łatwe, jak nigdy wcześniej.

Sposób działania programu nie powinien dla nikogo być żadnym zaskoczeniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby korzystanie z niego było jak najbardziej intuicyjne. W pierwszym etapie wypełniania oświadczenia program pomoże wybrać nam jej stosowny rodzaj (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT 37 lub inne), a także da nam szansę zorientować się, jakiego rodzaju dokumenty będą nam konieczne w procesie dalszego wypełniania oświadczenia. W trakcie wypełniania pól program ochrania przed zrobieniem różnego rodzaju błędów, wskazując na sposób poprawy oraz uniemożliwiając pomyślne zakończenie wypełniania zeznania podatkowego do momentu, aż wszystkie błędy zostaną usunięte.

Odpowiednio uzupełniony formularz zeznania podatkowego można wydrukować i wysłać do urzędu w tradycyjnej formie albo skorzystać ze strony www.pitax.pl dopełniając formalności w drodze elektronicznej.