pitax6

Jak uzupełnić zeznanie PIT przez Internet?

Z pewnością wielu z Państwa częstokroć zastanawiało się jak wypełnić PIT online a także czy jest to zadanie, z którym można sobie poradzić bez żadnych większych problemów. Odpowiedź na te pytania jest oczywista, a dzięki uszykowanemu przez nas programowi do wypełniania zeznań podatkowych online, każdy będzie posiadał możliwość się o tym przekonać. Nakłaniamy, toteż do zapoznania się z niżej zamieszczonymi informacjami i sprawdzenia działania naszego programu w praktyce.

pitax3

Na samym początku program pomoże Państwu wybrać należyty typ deklaracji. Do wyboru są PIT 36, podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści siedem oraz inne, wszystkie oparte na aktualnie obowiązujących formularzach. Program pomoże wybrać właściwy rodzaj deklaracji oraz zawiadomi, jakie dokumenty będę potrzebne w procesie wypełniania. Zagrożenie popełnienia omyłki jest minimalne, ponieważ program na bieżąco będzie zawiadamiać Państwa o wszelkich niepoprawnościach uniemożliwiając ukończenie wypełniania zeznania podatkowego. Dopiero po odpowiednim uzupełnieniu wszystkich kolumn, oznaczeniu właściwych zniżek podatkowych i przeznaczeniu 1 % podatku na wskazany cel społeczny, można wygenerować ostateczną wersję formularza deklaracji.

Gotowy formularz można wydrukować i przesłać do urzędu lub skorzystać ze strony Pitax.pl i za jej pośrednictwem złożyć oświadczenie w formie elektronicznej. Chcemy zapewnić Państwa, że korzystanie z naszego programu jest totalnie bezpieczne, a wpisane w trakcie uzupełniania formularza dane są Państwa wyłączną własnością i nie zostaną wykorzystane w sposób niezgodny z Państwa wolą.

Tags:  , ,