pitax15

PIT 2014 warto wysłać drogą internetową.

Każdy, kto chce zaoszczędzić swój cenny czas i lubi korzystać z korzyści, jakie zapewnić może komputer z dostępem do Internetu powinien przy wypełnianiu oświadczenia podatkowego skorzystać z pomocy zaprojektowanego przez nas programu. Dla każdego, kto jeszcze tego nie próbował, a chce rozliczyć PIT przez internet 2014 rok może stać się następną możliwością na pożegnanie tradycyjnej formy rozliczeń. Koniec ręcznego uzupełniania deklaracji i konieczności tracenia czasu w kolejce na poczcie lub w Urzędzie Skarbowym! Czyż to nie brzmi genialnie?

pitax2

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami i przekonania się, że z pomocą naszego programu zweryfikują Państwo swoje dotychczasowe podejście do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych.

Program został tak stworzony, żeby jego wypełnianie było szybkie i łatwe. W pierwszej kolejności dokonują Państwo wyboru prawidłowej deklaracji (podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT 37 lub innej), a w razie jakichkolwiek obiekcji warto starannie czytać umieszczone w programie informacje. W toku uzupełniania pól program non stop kontroluje, czy nie popełniają Państwo żadnych błędów i zawiadamia o konieczności wprowadzenia poprawek w zaznaczonych miejscach. Na dodatek program podpowiada, z jakiego typu zniżek podatkowych mogą Państwo skorzystać oraz umożliwia przekazanie jednego procenta podatku na rzecz wybranej organizacji.

Po odpowiednim uzupełnieniu wszystkich rubryk, wygenerowany formularz można przesłać pocztą albo złożyć w odpowiednim urzędzie. Można również skorzystać ze strony www i złożyć przyszykowany w oparciu o nasz program formularz zeznania podatkowego online.

Tags:  ,