wypełnianie tagged posts

deklaracja podatkowa

Uzupełnianie PIT-ów nie musi być skomplikowane! Internet oraz pomocne pragramy, dzięki którym szybko poradzimy sobie z PIT-em

Gdy przychodzi czas uzupełniania PIT-ów, zastanawiamy się w jaki sposób najszybciej dopełnić wszystkich formalności. Istnieje kilka sposobów na to, żeby nie musieć stać w kolejkach w urzędzie tudzież zdążyć przed terminem dostarczenia deklaracji. Wielu z nas ma trudności z wypełnieniem deklaracji PIT. Z pozoru nieskomplikowane zadanie może zakończyć się wieloma błędami.
Więcej...
podatki

Rozliczenia elektroniczne i ich pozytywy

Od kilku lat możemy rozliczać PIT poprzez Sieć, tyczy się to rozmaitych formularz podatkowych, między innymi często wypełnianego PIT-37. Aczkolwiek masa postaci wciąż nie korzysta z tej postaci rozliczenia, w związku z tym obecnie zachęcimy do rozliczeń internetowych, podając ich najważniejsze atuty.
Więcej...
pit, kalkulator i długopis

Czy wiemy już jak wypiszemy pity 2015 online?

Ponieważ przybliża się koniec roku, powinniśmy zastanowić się nad tym, w jaki sposób wypiszemy swoje pity. Czy zrobimy to samodzielnie przy zastosowaniu dobrze skonstruowanych programów, które udostępnione okazują się być w sieci, czy może zlecimy to jakiejś sprawdzonej księgowej, która zajmuje się tego typu sprawami?
Więcej...